O nas

Lotus - Oryginalne prasy i materiały z Mediolanu

Od 1972 roku produkowane są w naszej centrali LOTUS w Mediolanie transferowe prasy termiczne do nadruków na tekstyliach.

Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych międzynarodowych klientów w sektorze sportu, technologii reklamy, wysokiej jakości asortyment został rozwinięty przez lata, obejmując do dzisiaj ponad 70 modeli. Rozwój zespołu Lotus gwarantuje ciągłą optymalizacje naszego asortymentu i zapewnia, że nowe modele są ciągle dostosowywane do potrzeb rynku. Na życzenie klienta nasze maszyny mogą być wyprodukowane jako typowe pojedyncze urządzenia lub jako urządzenia wyprodukowane według specjalnych wymagań.

Lotus prowadzi sprzedaż nie tylko pras termicznych ale także materiałów niezbędnych do wykonywania nadruków na tekstyliach metodą termotransferu, wszelkiego rodzaju materiałów do łączenia z tekstyliami nadruku, sitodruku i druku cyfrowego.

Lotus w Polsce

Dla zapewnienia naszym klientom lepszego wsparcia technicznego oraz szybszych dostaw, Lotus Transfers International otworzył przedstawicielstwo w Polsce w regionie łódzkim, który jest zagłębiem tekstylnym. W Pabianicach znajduje się salon wystawowy ze stałą wystawą pras, duży i przestronny magazyn a także nasze biura. Dzięki temu powiększeniu powierzchni magazynowych napływające zamówienia mogą zostać dostarczone w ciągu 24 godzin.

Lotus jest Państwa stałym źródłem przyjaznego i kompetentnego doradztwa technicznego w dobraniu właściwej prasy oraz niezbędnych materiałów.

Zwróć się do nas po najbardziej korzystne i godne zaufania rozwiązania. Czekamy z niecierpliwością na spotkanie z Tobą!

Twój zespół Lotus

Szybki kontakt

Comec Polska Sp. J.

ul.  Lutomierska 46, 
95-200 Pabianice
tel. (+48) 42 227 58 10 
fax (+48) 42 227 58 14
e-mail: lotus@lotustransfers.pl 

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa